KONST / Litografier / Litografier 15249182
nr 1524 9182
Litografier
2 st, England, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 41x32 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:28:46
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)